г.Днепр, пр. Мануйловский (Воронцова), 9

ПН - ПТ 9:00 - 19:00, СБ 9:00 - 17:00, ВС - Выходной

Чому слід пам’ятати розташування своєї стоматології

Чому слід пам’ятати розташування своєї стоматології

Регулярні візити до стоматолога — це не просто процедура, яка вимагає часу та грошей, але й ключ до здорового і гарного почуття. В даній статті я розгляну причини, чому важливо регулярно відвідувати стоматолога і як це може допомогти зберегти здоров’я ротової порожнини.

 1. Запобігання захворюванням
  Регулярні перевірки допомагають запобігти захворюванням ротової порожнини, таким як карієс, гінгівіт та пародонтит. Якщо проблема буде виявлена на ранніх стадіях, лікування буде менш болісним та менш витратним, ніж якщо захворювання не буде виявлене на ранній стадії.
 2. Очищення зубів та професійне видалення зубного каменю
  Незважаючи на те, що люди можуть чистити зуби кожен день, професійне очищення зубів стоматологом може допомогти видалити зубний нальот та зубний камінь, які неможливо видалити в домашніх умовах. Це може попередити захворювання ясен та зубів.
 3. Виявлення підвищеного ризику розвитку хвороб
  Стоматолог може виявити підвищений ризик розвитку захворювань ротової порожнини, таких як рак. Якщо лікар виявить ознаки, які можуть вказувати на наявність проблеми, він може направити пацієнта на додаткове обстеження для встановлення діагнозу та початку лікування.
 4. Корисні поради та рекомендації
  Стоматолог може дати корисні поради та рекомендації, які допоможуть пацієнту піклуватися про здоров

Отже, регулярні візити до стоматолога — це необхідний елемент догляду за здоров’ям ротової порожнини. Не забувайте, що зуби — це не гаманець, їх не можна втрачати і відновлювати вони коштують дорого! Тому, не відкладайте візит до стоматолога на потім і піклуйтеся про свої зуби, адже краще знати свого стоматолога зайвий раз, ніж не знати його взагалі!

 

Автор Барабаш А.В. Врач-стоматолог с опытом работы более 10 лет
Опубликовано: 01.03.2023


г.Днепр, пр. Мануйловский (Воронцова), 9

ПН - ПТ 9:00 - 19:00, СБ 9:00 - 17:00, ВС - Выходной